Nagrody i wyróżnienia

Najlepszy Ośrodek Narciarski w Polsce w 2006 r.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że Stacja Narciarska Laskowa Kamionna zajęła pierwsze miejsce w prestiżowej ankiecie na Najlepszy Ośrodek Narciarski 2006 r. w Polsce. Ankieta została przeprowadzona przez serwis narciarski Narty.onet.pl i SKI Magazyn.

Prawie dziesięć tysięcy ankiet zadecydowało o wyborze najlepszego!!! Za wszystkie oddane głosy na naszą Stację dziękujemy i obiecujemy, że w dalszym ciągu będziemy dokładać wszelkich starań, żeby pobyt w naszym ośrodku był dla Państwa niezapomnianym przeżyciem skłaniającym do wielu powrotów.

Małopolski AS Turystyki

Z przyjemnością informujemy również, że w styczniu 2005 roku Małopolska Agencja Turystyki przyznała hotelowi TRAWERS, hotelowi Cold i Stacji Narciarskiej zaszczytny tytuł MAŁOPOLSKI AS TURYSTYKI. W konkursie zorganizowanym pod patronatem Wojewody Małopolskiego wzięło udział 20 firm z Małopolski. Nasze hotele oraz ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny zostały jednymi z czterech laureatów tej nagrody.

Takie wyróżnienie zobowiązuje nas do jeszcze większych starań o wygodę, dobre samopoczucie oraz udany wypoczynek naszych Gości.

Widok Ośrodka
Stacja Narciarska LASKOWA-KAMIONNA

Adres:
Laskowa 697,
34-602 Laskowa

Zobacz w Mapach Google

Pogoda

1.2º Małe zachmurzenie

Pokrywa śniegu

5 cm

Wyciągi

0/3

Trasy

0/4