Nagrody i wyróżnienia

Najlepszy Ośrodek Narciarski w Polsce 2015  r.

Kolejne prestiżowe zwycięstwo - tym rezem ankietowani oddali na Nas  swoje głosy w ankiecie na na Najlepszy Ośrodek Narciarski 2015!  Ankieta została przeprowadzona przez serwis ZUMI. Dziękujemy!

 

GROUPON Local Stars

Z przyjemnoscia informujemy że nasza oferta została wyróżniona tytułem ,,Local Star'' .Badania pokazały że 100 % klientów Groupon jest zadowolonych ze świadczonych przez nas usług i zarekomendowałyby Nasza ofertę znajomym.

Najlepszy Ośrodek Narciarski w Polsce w 2006 r.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że Stacja Narciarska Laskowa Kamionna zajęła pierwsze miejsce w prestiżowej ankiecie na Najlepszy Ośrodek Narciarski 2006 r. w Polsce. Ankieta została przeprowadzona przez serwis narciarski Narty.onet.pl i SKI Magazyn.

 

Prawie dziesięć tysięcy ankiet zadecydowało o wyborze najlepszego!!! Za wszystkie oddane głosy na naszą Stację dziękujemy i obiecujemy, że w dalszym ciągu będziemy dokładać wszelkich starań, żeby pobyt w naszym ośrodku był dla Państwa niezapomnianym przeżyciem skłaniającym do wielu powrotów.

 

Małopolski AS Turystyki

Z przyjemnością informujemy również, że w styczniu 2005 roku Małopolska Agencja Turystyki przyznała hotelowi TRAWERS, hotelowi Cold i Stacji Narciarskiej zaszczytny tytuł MAŁOPOLSKI AS TURYSTYKI. W konkursie zorganizowanym pod patronatem Wojewody Małopolskiego wzięło udział 20 firm z Małopolski. Nasze hotele oraz ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny zostały jednymi z czterech laureatów tej nagrody.

Takie wyróżnienie zobowiązuje nas do jeszcze większych starań o wygodę, dobre samopoczucie oraz udany wypoczynek naszych Gości.

Widok Ośrodka

X