Gastronomia

„Jedzenie jak miłość, przedawkowane szkodzi, lecz umiejętnie dozowane, sprawia przyjemność.”


Zapraszamy i witamy Państwa w czterech znakomicie wyposażonych punktach gastronomicznych Stacji Narciarskiej Laskowa Kamionna. Gwarantujemy wyśmienitą kuchnię, wspaniałą atmosferę oraz niesamowite widoki.

Bar – hotel TRAWERS

Mieści się w hotelu Trawers, Stacji Narciarskiej Laskowa Kamionna. Różnorodność potraw regionalnych zaspokoi z pewnością każdego wybrednego smakosza dorosłego czy też dziecko. Dania są opracowane według podhalańskich receptur, odznaczają się wyjątkowym smakiem, wyglądem, zapachem a nawet nazwą.

Restauracja – hotel TRAWERS

Mieści się w hotelu Trawers, Stacji Narciarskiej Laskowa Kamionna.Dostarcza gościom niezwykłych wrażeń kulinarnych. Łączy wyśmienite potrawy kuchni polskiej ze stylem i smakiem kuchni góralskiej. Na Państwa życzenie możemy przygotować każdą imprezę. Organizujemy uroczystości rodzinne, wesela, bankiety, spotkania biznesowe, kursokonferencje, szkolenia. Gwarantujemy miłą obsługę i pełną dyskrecję.

Grill-Bar – przy hotelu TRAWERS

Znajduje się z boku hotelu Trawers, Stacji Narciarskiej Laskowa Kamionna. W otoczeniu tak pięknej przyrody, u podnóża góry Kamionna apetyt dopisuje. Najlepiej zaspokoić go wspaniałymi potrawami z grilla.
Polecamy:
- karkówkę
- szaszłyki
- golonko

Gazdówka – góra Kamionna

Na szczycie góry Kamionna znajduje się Gazdówka. Przepiękne widoki z panoramą Tatr, i bezkresna cisza wokół sprawiają, że jest to idealne miejsce na wypoczynek. Szczególnie polecamy pyszną malinową herbatką i góralskie dania, np:
- żur z jajkiem i kiełbasą
- kwaśnicę po góralsku
- kiełbaska z grilla, którą możesz kupić lub upiec sobie sam